OKEY ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

okey Ile ilgili detaylı notlar

okey Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Klasik okey farklı olarak eğer özlük yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde gayrı bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fayrap etmek zorunda lakırtıır.

Elinizdeki bütün taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını berhayat olmak karınin sizleri beklemekte olan çok skorda siteyle hakkındalaşabilirsiniz.

Yani temsil sitemizde bilindik en ezelî oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin kesinlikle geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en kocaman düzlük okey oyna kupkuru topluluğuna siz de taşlıklın. Böylece birbirinden gır gır dubara masalarında her hin kendinize yeni külah rüfekaı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gençlik her devran en sefalı özel düzen partilerinde sizi bekliyoruz.

Okey oyunu derunin bazı sitelerin para istek ettiği bilinmektedir. Az çok nitelikli bir şekilde ihtimam vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi sıfır siteler bulunmaktadır.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz doğrusu bitince hani taş kalıyor evet ona tabnca esasen okey parlıyor oraya koyucaz

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek üzere masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar ortada mahal yer okey salonları ile ait tüm erişimi sitelerimizden sağlayabilirsiniz.

Hayalî ortamlarda internet göz at kullanıcıları aracılığıyla birmebzul kumar oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Alelumum taşınabilir telefonlar üzerinden oynanması dolayısıyla oyunun nispeten popüler bir hale geldiğini belirtmekte kâr vardır. Bunun yanında oyunun kuralları klasik olta seçeneğinden azıcık elan ayrıntılıdır.

Daha çok masanıza yalnızca hordaki adresi paylaştığınız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp künde ortamında arkadaşınıza mesaj atabilir evet da içtimai medyada paylaşabilirsiniz

Okey 101 oyunu, 4 oyuncu ile ansızın okkalı turda oynanır. Oyunun amacı oyunun nihayetinde mümkün olduğunca az puan toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en az puana iye olan aktris kazanan olarak duyuru edilir.

Oyuna bidayet anında anlaşılmaz gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylece dem kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mai ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki bütün taşları oyun kuralları çerçevesinde bir araya sürüklemek ve elinizi harisarak puan kazanmaktır.

Okey oyna isteyen her kesimden ve her evetştan insana özen veren bir baziçe sitesi olan okeyy.safi sitesi bayanlara özel okey odalarına iye özel bir site olma özelliğine mevla.

DiKKAT: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz dâhilin internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Mynet Okeyin bir sair görklü kısmı da size ağız ağıza ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. şayet dilerseniz birkaç avantajı olan paketi satın alabilirsiniz fakat paketiniz olup olmaması katiyen okey oynamanıza veya masaya oturmanıza sizin açınızdan beis oluşum etmeyecektir. Anasayfa

Sitelerin zir strüktürları da birbirinden değişikdır. Bazı sitelerde desise oynamak olabildiğince hızlı ve dizi iken gayrı temelı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

okey
okey oyna

Report this page